GoWork.eu  to dynamicznie rozwijająca się firma ze 100% polskim kapitałem, która oferuje usługi pośrednictwa pracy, organizuje kursy i szkolenia o różnorodnej tematyce oraz prowadzi szkoły policealne na terenie całego kraju. Naszą dewizą jest ciągły rozwój, a główną wartością ludzie. Obecnie poszerzamy nasz zespół specjalistów w dziale pracy tymczasowej. Zapraszamy do nas Kandydatów, którzy posiadają doświadczenie w sprzedaż usług rekrutacyjnych oraz potrafią nawiązywać długofalowe relacje z klientami. Jeżeli masz takie doświadczenie

Może to właśnie na Ciebie czekamy?

Obecnie do naszego zespołu w centrali firmy poszukujemy:

  Handlowiec w dziale Agencji pracy tymczasowej

Lokalizacja: Warszawa Białołęka – ul. Modlińska 184b

Zakres obowiązków:

    • Aktywna sprzedaż usług HR (praca tymczasowa,)
    • Projektowanie i proponowanie Klientom rozwiązań wspomagających optymalizację kosztów zatrudnienia
    • Aktywne działania na rzecz rozwoju sprzedaży, samodzielne pozyskiwanie Klientów
    • Nawiązywanie i utrzymywanie pozytywnych relacji biznesowych
  • Przygotowanie kalkulacji i negocjowanie warunków handlowych
  • Bieżąca analiza rynku oraz monitorowanie działań konkurencji
  • Proponowanie nowych rozwiązań w celu rozwoju biznesu

Wymagania:

    • Doświadczenie w sprzedaży usług HR (2-3 lata doświadczenia w branży HR, agencji pracy tymczasowej)
  • Udokumentowane sukcesy w sprzedaży usług HR
  • Doświadczenie w budowaniu trwałych relacji biznesowych
  • Zainteresowanie rozwojem branży HR
  • Samodzielność i kreatywność w działaniu
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość j. Rosyjskiego lub j. Ukraińskiego
  • Czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Otrzymasz motywacyjny system wynagrodzeń (podstawa plus prowizja)
  • Zapewniamy pracę od poniedziałku do piątku w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Bogaty pakiet szkoleń przygotowujących, gwarantujących możliwości rozwoju zawodowego oraz pakiet szkoleń umożliwiających rozwój Twoich pasji
  • Będziesz pracował/a w rozpoznawalnej firmie, przy ciekawych projektac

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

Obowiązek informacyjny RODO
1. Administratorem danych osobowych kandydatów jest GoWork.pl Andrzej Kosieradzki (ul Starowiejska 172, 08-110 Siedlce).
2. Przestrzeganie zasad ochrony danych nadzoruje wyznaczony Inspektor Ochrony Danych, z którym można skontaktować się poprzez [email protected]
3. Dane osobowe kandydatów przetwarzane będą w celu przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego na stanowisko wskazane w ogłoszeniu (na podstawie art. 6 ust. 1 lit a) Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych – zgoda wyrażona poprzez wyraźne działanie potwierdzające tj. przesłanie dokumentów aplikacyjnych oraz art. 6 ust. 1 lit. b) Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych - podjęcie działań na żądanie osoby, której dane dotyczą przed zawarciem umowy).
4. Odbiorcami danych osobowych będą podmioty przetwarzające dane na podstawie zawartej z Administratorem umowy powierzenia przetwarzania danych osobowych, w tym firmy informatyczne
5. Dane osobowe kandydatów do pracy będą przechowywane do momentu zakończenia rekrutacji na dane stanowisko lub wcześniej do momentu wycofania zgody przez kandydata.
6. W związku z przetwarzaniem ich danych osobowych, kandydatom przysługują następujące prawa:
a) prawo dostępu do treści danych, prawo do sprostowania danych, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych,
b) prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem,
c) prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych) w przypadku uznania, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych.
7. Podanie danych ma charakter dobrowolny, lecz brak podania danych kontaktowych może być przyczyną wykluczenia kandydata z prowadzonego postępowania rekrutacyjnego.